Neler Yapıyoruz ?

Yaptıklarımıza Bak!

Trabzon Teknorjin web yazılım ve tasarım hizmetleri olarak neler yapıyoruz. Aklınıza gelebilecek teknolojiye dair tüm projelerinizi hayata geçiriyoruz.

Web Yazılım
Siz değerli müşterilerimizin isteklerini analiz ederek, geliştirmeye açık, güvenilir, modüler ve kolay kullanımlı bir yapıya sahip profesyonel bir yazılım ortaya çıkarmaktayız.
Web Tasarım
Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki aynanızdır. Web tasarım, düşük maliyetli ve aktif kullanılan bir tanıtım aracıdır.
Masaüstü Yazılım
Küçük, orta ve büyük çaplı firmaların kullanacağı temel hesap, stok takip, müşteri takip, iş takip, sevkiyat takip, depo yönetim uygulamaları için yazılan sistemsel yazılımlardır.
E-Ticaret
Size özel hazırlanmış güncel kodlama altyapısıyla, son teknolojiyle uyumlu olarak geliştiriyor ve sizler için kullanımı kolay yönetim paneli sayesinde sitenizin güncel kalmasını sağlıyoruz.
Google Seo
Arama motorlarında en üst sıralara çıkmak için site içi ve site dışı yapılan destek ve bunlara yönelik profesyonel optimizasyon çalışmalarının tümüdür.
Reklam Hizmetleri
Google, İnstagram, Youtube vb tüm sosyal medya ve diğer tüm platformlarda reklam hizmetlerini sunarak siz değerli müşterilerimizi doğru müşterilerle buluşturuyoruz.
Özel Yazılım
Masaüstü, web, mobil vb tüm yazılımları siz değerli müşterilerimizin isteklerini analiz ederek profesyonel bir yazılım ortaya çıkartmaktayız.
Teknik Destek
Sadece yazılım alanında değil aynı zamanda bilgisayarınızla yaşamış olduğunuz sorunlarda da bizimle iletişime geçerek siz müşterilerimize teknik alanda destek oluyoruz.
Google Adwords
Aranılan kelime veya kelimelerle, firmanızı yansıtan anahtar sözcükleriniz ve reklam metninizle Google’ın kalite ve içerik yönergeleri doğrultusunda müşteri portföyünü artırma şansı tanır.
Sosyal Medya Danışmanlığı
Sitenizin veya markanızın facebook, twitter, instagram, youtube vb istediğiniz tüm sitelerde takibi ve tanıtımı yapılarak sitenizin takipçi sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz.
Özel Metin Yazarlığı
Basit görünen ancak kelimeleri cümleye dökmekte ve anahtar kelimeleri en iyi şekilde kullanabilecek kişilerin yazacağı özgün makaleler, SEO çalışmaları için özel bir yere sahiptir.
Hosting ve Domain Hizmetleri
Hosting ve domin bilgilerinizi almakta ve bunları tek site üzerinde toplayarak siz değerli kullanıcılarımıza bilgilerinizi istediğiniz anda ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.